Изгониха с полиция ДПС-Доган от партийната централа

БЪЛГАРИЯ

Областната администрация пое контрол над сградата на бул. „Александър Стамболийски“ 45 в София, доскоро ползвана от фракцията около Ахмед Доган. Акцията премина спокойно, с полицейско присъствие.

Сградата бе освободена по заповед на областния управител, след като ДПС не успя да я запази по съдебен ред. Мотивът – на партията вече е предоставен друг имот на ул. „Врабча“ 23, където се е настанила групата около Делян Пеевски („ДПС – Ново начало“).

След 35 години в старата централа, крилото на Доган остава без офис.